بانک اطلاعاتی بزرگترین سایت دوستیابی جهان در دستان پارسینگ

تیم امنیت شبکه و تحقیقات سایبری پارسینگ به بانک اطلاعاتی یکی از بزرگ ترین سایت های جامعه مجازی و دوست یابی جهان دسترسی کامل بدست آورد.

گاه اشتباه طراحان وب و اعتماد کاربران به امنیت وبسایت ها باعث می شود اطلاعات بسیاری از اعضای وبسایت قربانی در معرض خطر قرار گیرد. در این وبسایت، کاربران ایرانی زیادی عضو بوده است و  به همراه دیگر کاربران از کشورهای دیگر،  اطلاعات مختلفی که از مهم ترین آنها، نام کاربری، گذر واژه و شماره های تلفن همراه آنان می باشد، در بانک اطلاعاتی وبسایت قرار گرفته بود. به دلیل احترام به حریم خصوصی و دستور مدیر تیم، تصویر بانک اطلاعاتی سایت و سایر اطلاعات آن، از داخل این مطلب توسط اعضای تیم برداشته شده است.

 

 

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: