کتاب هک برای مبتدی ها

پس از تالیف و ترجمه ی سه کتاب برتر در حوزه هک و امنیت توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری (مدیر تیم امنیت شبکه و تحقیقات سایبری پارسینگ)، کتاب چهارم ایشان با عنوان "هک برای مبتدی ها" تا کنون یکی از پرمخاطب ترین کتاب های حوزه هک و انتشارات پندار پارس به شمار رفته است. آنچه که ایشان در وبسایت انتشارات درباره این کتاب سخن گفته است را می توانید در ادامه مطالعه فرمایید.

"افزایش روزافزون حملات و کشف آسیب پذیری ها و تکنیک های نوین، امنیت اینترنت را تا حدودی متزلزل کرده است. شاید سال ها پیش، علم "نفوذگری و مقابله با حملات" اهمیتی نداشت اما امروزه، کسب این دانش، یک قدرت است، نه برای نفوذگری بلکه برای مقابله با نفوذگرانی که گاه انگیزه های مخربی در سر می پرورانند. آنچه که برای تمام علاقه مندان فراگیری این دانش حائز اهمیت است این است که چگونه و از کجا، فراگیری این دانش را شروع کنند؟

کتاب "هک برای مبتدی ها" که مباحث آن، ابتدایی، جذاب و کاربردی نوشته شده است مرجع مفیدی برای دانش آموزان، دانشجویان و هر فردی که به علم هک و امنیت علاقه مند است و می خواهد آن را از ابتدا شروع کند، خواهد بود. در این کتاب، ابتدا به تعاریف و مقدمات هک و امنیت خواهیم پرداخت و سپس مخاطب را با دنیای واقعی هک آشنا می کنیم.

با مطالعه این کتاب، گام اول را برای فراگیری هک اخلاقی برداشته اید. گام های بعدی به پشتکار، استعداد و هدف مخاطب بستگی دارد. پس از مطالعه این کتاب، مخاطب تشخیص خواهد داد که چگونه علم هک به روی کار روتین روزانه تاثیر می گذارد و می تواند در بسیاری از زمینه ها مانند هک حساب های بانکی و... بسیار خطرناک باشد. علاوه بر این، پس از مطالعه ی این کتاب، مخاطب به قدرت واقعی هک پی خواهد برد و مصمم تر از قبل به فراگیری تکنیک های مختلف در منابع دیگر خواهد پرداخت.

فراموش نکنید که اگر بدانید که چگونه هکرها نفوذ می کنند، می توانید از نفوذ هکرها جلوگیری کنید و در این کتاب، سعی شده است تا مخاطب با این هدف سالم بیشتر آشنا شود." 

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: