آشنایی کلی با دوره ها

دوره های آموزشی "تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ" با تکیه بر تجربیات موفق تیم در حوزه تحقیقات سایبری، بررسی و مطالعه گسترده در حوره امنیت سایبری، استفاده از منابع بروز موسسات برتر جهان و همکاری با دیگر هکرهای داخلی و خارجی جهت ارتقاء منابع آموزشی، به صورت مجازی برگزار می شود. این دوره ها به صورت عمومی، تخصصی و دوره هایی مخصوص کارمندان شرکت ها و سازمان ها برگزار می شود. اکثر مخاطبان دوره های آموزشی پارسینگ را علاقه مندان به حوزه امنیت وب و توسعه دهندگان وب تشکیل می دهند. از آنجا که تخصص اصلی تیم پارسینگ، امنیت وب می باشد، سعی شده است که در تمام دوره ها به مباحث امنیت وب و چارچوب های معتبر آن پرداخته شود.   

بهتر است پیش از ثبت نام در دوره های آموزشی، ابتدا سرفصل های دوره آموزشی مورد نظر خود را مطالعه نمایید و نسبت به دانش خود، عناوین دوره آموزشی را بسنجید. همچنین می توانید با مشاوره از طریق تلفن و پست الکترونیکی بخش آموزش با اعضای تیم، از شرکت کردن در دوره آموزشی اطمینان حاصل نمایید. سپس صفحه تقویم آموزشی را برای آگاهی از زمان برگزاری دوره و صفحه پرسش های متداول را برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی مطالعه نمایید. 

برای شرکت در برخی از دوره های آموزشی، نیاز است که به صورت مجازی در آزمون سنجش دوره مورد نظر شرکت نمایید تا اطمینان حاصل کنیم که شما قابلیت فراگیری و درک تمام مباحث آموزشی را دارا می باشید. برای شرکت کنندگان دوره های آموزشی، گواهینامه ای صادر می گردد که بیانگر گذراندن ساعات آموزشی دوره در تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ است. این گواهینامه در حال حاضر تنها برای ارتقاء رزومه معتبر است و در آینده با امضای تفاهم نامه هایی قصد اعتبارسازی گواهینامه های پارسینگ را خواهیم داشت.

دوره های مجازی هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی و همچنین هم به زبان انگلیسی قابل برگزاری است. شهریه دوره های آموزشی، پایین تر از دیگر موسسات آموزشی در نظر گرفته شده است تا تمام علاقه مندان به این حوزه بتوانند از راه دور به نوین ترین مطالب آموزشی دست یابند. برای شرکت کنندگان دوره های آموزشی، هدیه ای در نظر گرفته شده است که این هدیه شامل یک محصول نرم افزاری/آموزشی مطابق با مباحث آموزشی دوره ای که شرکت کرده اند، می باشد که از طریق پست پیشتاز برای این دوستان عزیز ارسال می گردد.

حدنصاب تعداد شرکت کنندگان در دوره های آموزشی برای برگزاری آن، ده نفر می باشد و حداکثر تعداد شرکت کنندگان در کلاس، بیست و پنج نفر می باشد. آموزش ها به صورت مجازی و با توجه به تقویم آموزشی ارائه خواهد شد. دوره های آموزشی از طریق سرورهای قدرتمند و با استفاده از نرم افزار معروف Adobe Connect برگزار می شود.

محتوای دوره های آموزشی تیم پارسینگ، ساده و روان است. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی همچون یک هکر اخلاقی در مقابل تهدیدات سایبری رفتار کنید. از این جهت که تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ یک موسسه آموزشی نیست و علاوه بر آموزش، خدمات امنیتی بسیار متنوعی را ارائه می کند، شما می توانید به صورت تخصصی تر مسیر فراگیری علم امنیت سایبری را دنبال کنید. تیم پارسینگ از شرکت کنندگان برتر دوره ها برای انجام پروژه های خود دعوت به همکاری می کند و آموزش را با تجربه کاری برای این قبیل از دوستان فراهم می کند.

ضبط، تصویربرداری و کپی برداری از مطالب و مباحث آموزشی ارائه شده در دوره های آموزشی بدون مجوز کتبی از تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ، جرم محسوب می شود و طبق قانون مالکیت معنوی با شرکت کننده خاطی برخورد خواهد شد.

اطلاعات شما در هنگام ثبت نام به عنوان اطلاعات محرمانه تلقی می گردد و به هیچ عنوان برای تبلیغات یا جوانب دیگر به سازمان ها و شرکت های درخواست کننده، ارائه نمی شود. ما معتقدیم که حریم خصوصی تمام افراد محترم است و باید آن را به بهترین نحو ممکن حفظ کنیم.
 

مسئولیت استفاده نادرست از منابع آموزشی و ابزارهای ارائه شده در دوره های آموزشی، با شرکت کننده دوره آموزشی می باشد و تیم امنیت وب و  تحقیقات سایبری پارسینگ اعلام می دارد که هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
 

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: