پرسش های متداول

هدف کلی از برگزاری دوره های آموزشی توسط تیم پارسینگ چیست؟
افزایش دانش کاربران در مقابل تهدیدات سایبری، رشد دانش طراحان و توسعه دهندگان وب در مقابل حملات رایج وب و افزایش تخصص و مهارت کارشناسان امنیت وب جهت اجرای فازهای هک اخلاقی و ایمن سازی وب و شبکه ها جزء اهداف کلی و اصلی تیم پارسینگ در برگزاری دوره های آموزشی می باشد.  
چرا اکثر سرفصل های دوره های پارسینگ بیشتر به حوزه امنیت وب توجه می کند؟
افزایش روزافزون حملات سایبری و گسترش استفاده، توسعه و مدیریت سایت ها توسط کاربران، تیم پارسینگ را بر آن داشت که بیشتر توجه خود را به سمت امنیت وب معطوف نماید. از این رو، سعی کردیم علاوه بر ارائه بیشتر خدمات خود در حوزه امنیت وب، دوره های آموزشی خود را نیز در مسیر امنیت وب دنبال نماییم، چراکه ما باور داریم، با احترام به تمام متخصصین کشور، در حوزه امنیت وب متخصص هستیم.
نحوه برگزاری دوره های آموزشی چگونه است؟
دوره های آموزشی پارسینگ به صورت مجازی (عمومی/خصوصی) برگزار می شود. هدف از برگزاری دوره ها به صورت مجازی، تسریع در کسب آموزش ها، صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین قابلیت شرکت در دوره برای تمام علاقه مندان در سرتاسر جهان می باشد. در دوره های مجازی پارسینگ از نرم افزار قدرتمند Adobe Connect که بروی سرورها نصب شده است، استفاده می شود و شرکت کننده می تواند همچون یک کلاس واقعی، صدای مدرس را بشنود، فایل های به اشتراک گذاشته را دریافت کند، مقالات نوشتاری را مشاهده کند و از دسکتاپ مدرس، آموزش ها را به صورت آنلاین دنبال نماید. همچنین دوره های آموزشی مجازی به صورت حضوری اما خصوصی نیز قابل ارائه و برگزاری است و این دوره های حضوری تنها در شهرهای تهران، شیراز و بندرعباس برگزار می شود. همچنین محتوای تمام دوره های آموزشی به زبان انگلیسی نیز قابل ارائه است. 
منابع آموزشی دوره ها، چگونه تامین می شود؟
منابع تمام دوره های آموزشی در وهله اول از تجربیات دوازده ساله مدیر تیم پارسینگ و در وهله دوم از منابع نوین و بروز موسسات برتر جهان همچون Offensive، SANS،OWASP و... بر گرفته شده است. ما سعی می کنیم با همکاری دیگر هکرهای داخلی و خارجی، ارتباط از طریق انجمن های هکری، استفاده از مقالات خاص و ابزارهای نیمه خصوصی و سرفصل های بروز، منابع برخی دوره ها را تامین کنیم.
راه های ارتباطی برای مشاوره با اعضای تیم درباره دوره ها چگونه است؟
شما می توانید از طریق شماره تماس های مندرج در سایت، فرم "تماس با ما" و آدرس پست الکترونیکی بخش آموزش به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید سوالات خود را در رابطه با محتوای دوره ها،نحوه برگزاری آن و یا مشاوره درباره سطح دوره مطرح نمایید.
نحوه پرداخت شهریه چگونه است؟
پرداخت شهریه به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت بانک ملت صورت می گیرد. شما پس از وارد شدن به صفحه معرفی دوره آموزشی که در منوی سایت قرار دارد، با کلیک بروی دکمه "ثبت نام"، وارد صفحه ای می شوید که می بایست اطلاعات خود را وارد کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از ورود اطلاعات، با کلیک بروی دکمه "ثبت نام و پرداخت شهریه"، شما مستقیما به درگاه بانک ملت متصل می شوید و می توانید شهریه دوره را پرداخت نمایید. همچنین شهریه را می توانید از طریق شماره کارت هایی که در صفحه "شماره کارت ها" (گزینه "شماره کارت ها" مندرج در پایین سایت) قرار دارد، پرداخت نمایید و پس از پرداخت، از طریق فرم تماس با ما، شناسه پرداخت و اطلاعات ثبت نامی خود را ارسال نمایید.
چرا شهریه شرکت در دوره های مجازی پایین است؟
پایین بودن شهریه دوره های آموزشی به منظور استفاده همگان از محتوای دوره ها و رسیدن پارسینگ به اهداف اصلی خود در نظر گرفته شده است. زکات علم نشر آن است و ما به هیچ عنوان قصد انحصارطلبی در دانش امنیت سایبری را نخواهیم داشت. با پایین بودن شهریه ها، اکثر افراد، توان شرکت در دوره ها را خواهند داشت و می توانند با کمترین هزینه، به بهترین مطالب آموزشی دست یابند. ما معتقدیم که با در نظر گرفتن شهریه کم، می توانیم تعداد زیادی از افراد علاقه مند را به این حوزه جذب و ثبت نام نماییم.
نحوه اطلاع رسانی برای شروع دوره یا تغییر زمان آن، چگونه انجام می شود؟
نحوه اطلاع رسانی برای شروع دوره ها و یا تغییر در تاریخ و ساعت جلسات آموزشی از طریق تلفن های معتبر تیم و یا از طریق سامانه پیامکی تیم به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.
ظرفیت شرکت کنندگان در دوره های آموزشی، چقدر است؟
حدنصاب تشکیل کلاس های مجازی، ده نفر می باشد و حداکثر ظرفیت کلاس ها، بیست و پنج نفر می باشد.
برای شرکت در دوره های آموزشی، محدودیت سنی یا تحصیلاتی قائل هستید؟
خیر. شرکت در دوره های مجازی بدون محدودیت سنی یا تحصیلاتی می باشد. تمام علاقه مندان می توانند با توجه به سطح دانش خود، دوره مورد نظر خود را انتخاب کنند.
چگونه ابزارها و منابع دیگر در دوره آموزشی به شرکت کنندگان ارائه می شود؟
ابزارهای کاربردی اما کم حجم که مدرس در هنگام آموزش از آنها استفاده می کند، در کلاس مجازی به اشتراک گذاشته می شود. در اکثر دوره ها، یک مجموعه آموزشی/نرم افزاری به عنوان هدیه با توجه به محتوای دوره ای که انتخاب نموده اید، از طریق پست پیشتاز برایتان ارسال می گردد.
آیا پس از اتمام دوره، گواهینامه صادر می گردد؟
برای شرکت کنندگان دوره های آموزشی، گواهینامه ای صادر می گردد که بیانگر گذراندن ساعات آموزشی دوره در تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ است. این گواهینامه در حال حاضر تنها برای ارتقاء رزومه معتبر است و در آینده با امضای تفاهم نامه هایی قصد اعتبارسازی گواهینامه های پارسینگ را خواهیم داشت.
ثبت نام در دوره ها به چه نحوی صورت می گیرد و برای اخذ گواهینامه چه مدارکی لازم است؟
ثبت نام در دوره های آموزشی به صورت اینترنتی صورت می گیرد. کاربران پس از مشاهده سرفصل های دوره مدنظر خود، با کلیک بروی دکمه "ثبت نام"، فرم ثبت نام را پر می کنند و مستقیما به درگاه پرداخت بانک ملت متصل می شوند. ثبت نام در دوره ها تا به حدنصاب رسیدن ثبت نام کنندگان، به صورت معلق محسوب می شود و با رسیدن ثبت نام کنندگان به حدنصاب لازم، قطعیت برگزاری دوره های آموزشی مشخص خواهد شد. همچنین آن دسته از علاقه مندانی که شهریه دوره را به صورت آفلاین (از طریق دستگاه های خودپرداز به شماره کارت مدیر تیم) پرداخت نموده اند، لازم است که از طریق فرم تماس با ما، اطلاعات خود را شامل نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، شماره تماس و آدرس کامل خود را ارسال نمایند. برای صدور گواهینامه، تمام شرکت کنندگان می بایست صفحه اول شناسنامه و کارت ملی خود را اسکن نمایند و از طریق پست الکترونیکی بخش آموزش یا شماره فکس مندرج در سایت، ارسال نمایند.
آیا شرکت در دوره های آموزشی، نیاز به سنجش دانش توسط پارسینگ دارد؟
برای شرکت در برخی از دوره های آموزشی، نیاز است که به صورت مجازی در آزمون سنجش دوره مورد نظر شرکت نمایید تا اطمینان حاصل کنیم که شما قابلیت فراگیری و درک تمام مباحث آموزشی را دارا می باشید. دوره هایی که نیاز به سنجش دانش داشته باشد توسط اعضای پارسینگ به ثبت نام کنندگان اطلاع داده خواهد شد و ثبت نام کنندگان ملزم هستند که در آزمون آنلاین یا آزمونی که از طریق پست الکترونیکی ارسال می شود، شرکت نمایند.
تیم پارسینگ می تواند من را در اخذ گواهینامه های بین المللی کمک نماید؟
بله. تیم پارسینگ مختار است که پس از استعدادیابی و تشخیص دانش برتر شما در این حوزه، راه و روش های شرکت در آزمون های بین المللی را برایتان هموار سازد. این آزمون ها با تضمین صددرصد قبولی در آزمون و دریافت گواهینامه بین المللی معرفی می شود.
پس از اتمام دوره آموزشی، چگونه می توانم سوالات خود را مطرح کنم؟
به زودی بخش پشتیبانی سایت برای پاسخگویی به شرکت کنندگان عزیز راه اندازی می شود. تمام شرکت کنندگان با داشتن یک حساب کاربری می توانند سوالات خود را با بخش پشتیبانی در میان بگذارند. این سرویس تنها پس از یک ماه از اتمام دوره آموزشی معتبر خواهد بود.
آیا تیم پارسینگ، از شرکت کنندگان برتر استقبال می کند؟
بله. تیم پارسینگ از شرکت کنندگان برتر جهت همکاری در پروژه های آینده خود دعوت به عمل می آورد. همچنین تخفیفاتی را جهت شرکت در دوره های آموزشی دیگر و خرید محصولات آموزشی به این دسته از دوستان ارائه خواهد کرد.
چگونه می توانم از صحت اعتبار گواهینامه، اطمینان حاصل نمایم؟
شما می توانید سریال مندرج در گواهینامه را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید و در کمتر از 24 ساعت، نامه صحت اعتبار گواهینامه را دریافت نمایید. لطفا در عنوان پست الکترونیکی و متن نامه، شماره سریال گواهینامه را وارد نمایید.
چگونه می توانم از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوم؟
شما می توانید با مراجعه به منوی دوره های آموزشی>تقویم دوره های آموزشی، از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید.
در صورت به حدنصاب نرسیدن شرکت کنندگان، شهریه قابل استرداد است؟
بله. در صورتی که دوره آموزشی به حدنصاب خود نرسد، ثبت نام کنندگان می توانند شهریه را بازپس گیرند. همچنین می توانند تا تعیین و اعلام تاریخ جدید تشکیل کلاس ها، منتظر بمانند.
اگر شما هم درباره دوره های آموزشی پرسشی دارید، آن را در صفحه "تماس با ما" مطرح نمایید تا پاسخ آن را در کمتر از 72 ساعت دریافت کنید.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: