اصلاحیه مایكروسافت برای IE

مایكروسافت یك اصلاحیه خارج از نوبت برای آسیب‌پذیری اجرای كد از راه دور در IE نسخه‌های 6، 7 و 8 منتشر كرد.
 
 
مایكروسافت یك اصلاحیه خارج از نوبت برای ترمیم یك حفره امنیتی در IE عرضه كرده است كه می‌تواند سیستم را در دسترس هكرها قرار دهد.
این آسیب‌پذیری IE نسخه‌های 6، 7 و 8 را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به ادعای مایكروسافت، تا كنون برای اجرای حملات هدفمند مورد استفاده هكرها قرار گرفته است.
مایكروسافت در اوایل ژانویه در سایت خود هشدار داده بود كه هكرها می‌توانند با میزبانی وب‌سایت‌های خرابكار و استفاده از ابزارهای مهندسی اجتماعی، از این آسیب‌پذیری سوء استفاده نمایند.
به گفته مایكروسافت، مهاجمی كه به‌طور موفقیت آمیز این آسیب‌پذیری را مورد سوء استفاده قرار دهد می‌تواند به حقوق سیستم با حق كاربر فعلی دسترسی پیدا كند.
مایكروسافت راهنمایی‌هایی درباره چندین گردش كاری كه كاربران می‌توانند برای كاهش ریسك سیستم‌های خود به كار گیرند منتشر كرده بود، ولی اكنون یك اصلاحیه برای این حفره منتشر كرده است.
به گفته یك مدیر ارشد امنیتی در شركت امنیتی Rapid7، این حفره تا كنون به صورت محدود مورد سوء استفاده قرار گرفته است، اما این موضوع می‌تواند به زودی تغییر نماید.
برای دریافت این اصلاحیه می‌توانید به سایت مایكروسافت مراجعه نمایید.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: