انتشار اصلاحیه VMware

اصلاحیه منتشر شده، یك آسیب پذیری امنیتی را برطرف می كند كه اجازه می دهد تا یك كاربر غیرمجاز به فایل های سیستم دسترسی یابد.
شركت VMware یك اصلاحیه برای محصول VMware View خود منتشر كرده است. این اصلاحیه یك آسیب پذیری امنیتی را برطرف می كند كه اجازه می دهد تا یك كاربر غیرمجاز به فایل های سیستم دسترسی یابد.
این شركت در یك راهنمایی امنیتی به مشتریان خود هشدار می دهد كه VMware View دارای یك آسیب پذیری بسیار مهم پیمایش دایركتوری است كه به یك مهاجم غیرمجاز راه دور اجازه می دهد تا فایل های دلخواه را از روی سرورهای View آلوده بازیابی نماید. سوء استفاده از این مساله ممكن است كه اطلاعات حساس ذخیره شده بر روی سرور را افشاء نماید. به روز رسانی VMware برای VMware Viewبه صورت رایگان در دسترس است و می توان آن را دانلود نمود.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: