به‌روز رسانی بسیار مهم Tumblr

این سایت مشهور میكروبلاگ یك به‌روز رسانی بسیار مهم برای كاربران iPhone و iPad عرضه كرده است.
Tumblr روز سه‌شنبه یك به‌روز رسانی برای برنامه iOS خود عرضه كرد كه به گفته این شركت، یك به‌روز رسانی امنیتی بسیار مهم برای یك نقص امنیتی داخلی محسوب می‌گردد.
این سایت میكروبلاگ متعلق به یاهو در وبلاگ خود به كاربران برنامه iOS خود توصیه كرده است كه این به‌روز رسانی را بلافاصله دانلود نمایند و كلمات عبور خود را بر روی این سایت و سایت‌های دیگری كه از كلمات عبور مشابه استفاده می‌كنند تغییر دهند.
این مسأله امنیتی كه در مورد آن توضیحی داده نشده است، نسخه اندروید را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد و به همین دلیل برای این نسخه به‌روز رسانی عرضه نشده است.
یاهو روز سه‌شنبه اعلام كرد كه همان روز از یك آسیب‌پذیری امنیتی در برنامه iOS خود مطلع شده است و بلافاصله اقدام به عرضه به‌روز رسانی و اطلاع‌رسانی به كاربران خود كرده است.
این سایت میكروبلاگ كه ادعا می‌كند ماهانه بیش از 300 میلیون بازدید كننده یكتا دارد، ماه گذشته به قیمت 1.1 میلیارد دلار توسط یاهو خریداری شد.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: