ترمیم هفت نقص امنیتی در Safari

اپل یك به‌روز رسانی امنیتی برای برطرف كردن هفت آسیب‌پذیری در مرورگر خود منتشر كرد.

اپل یك به‌روز رسانی امنیتی برای ترمیم هفت آسیب‌پذیری كشف شده در چارچوب كاری وب‌كیت Safari عرضه كرده است.
این به‌روز رسانی در صفحه پشتیبانی اپل برای OS X Lion v10.7.5، OS X Lion Server v10.7.5، OS X Mountain Lion v10.8.5 و OS X Mavericks v10.9.4 قابل دسترسی است. این به‌روز رسانی بر روی مرورگرهای Safari 6.1.6 و Safari 7.0.6 قابل اعمال است.
به گزارش اپل، چندین مسأله تخریب حافظه در وب‌كیت وجود داشت كه با مدیریت بهبود یافته حافظه برطرف شده‌اند.
این شركت آمریكایی اظهار كرد كه مشاهده یك وب‌سایت كه مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد می‌تواند منجر به خروج غیرمنتظره از برنامه یا اجرای كد از راه دور گردد.
این شركت از اظهار نظر در مورد سوء استفاده احتمالی هكرها از این آسیب‌پذیری‌ها خودداری كرد. به گفته اپل، این شركت برای محافظت از مشتریان خود، مسائل امنیتی را تا زمان تكمیل تحقیقات و عرضه تمامی اصلاحیه‌های لازم، افشا یا تأیید نخواهد كرد.
با این حال CERT ایالات متحده آمریكا به مدیران آی‌تی توصیه كرده است كه به شكل اورژانسی این به‌روز رسانی‌ها را نصب نمایند. راهنمایی امنیتی این CERT می‌گوید كه به كاربران و مدیران توصیه اكید می‌شود كه به‌روز رسانی‌های امنیتی اپل را بررسی كرده و به‌روز رسانی‌های لازم را اعمال نمایند.
مشكلات وب‌كیت چندان غیرمعمول نیستند. وب‌كیت چارچوب كاری متن‌باز Safari، كروم و سایر برنامه‌های OS X مانند Mail است.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: