جاسوسی سامسونگ با تلویزیون های هوشمند

آیا تلویزیون هوشمند سامسونگ دارید؟ اگر تلویزیون شما به اینترنت متصل باشد و جلوی تلویزیون، مکالمه ای خصوصی داشته باشید، این جاسوسی انجام خواهد شد.

تلویزیون Smart سامسونگ، بیش از حد باهوش است.اگر تلویزیون هوشمندتان به اینترنت متصل باشد، سامسونگ اطلاعات را جمع آوری کرده و منتقل می کند. این تلویزیون از فناوری تشخیص صدا برای فعال کردن فرمان صوتی استفاده می کند اما سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت اینطور تعریف شده است: "اگر سخنان شما شامل اطلاعات شخصی یا حساس دیگر باشد، این اطلاعات جمع آوری می شود و به شخص ثالث منتقل می شود".

به عبارت دیگر، قابلیت تشخیص صدای سامسونگ همیشه به صحبت های شما گوش می دهد مگر اینکه آن را غیر فعال کرده باشید. بنابراین، این دستگاه های هوشمندی که اینترنت در آنها فعال شده است می توانند با فاش کردن ثروت اشخاص، سوء استفاده کنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ می گوید: "علاوه بر اینکه سامسونگ اطلاعات را جمع آوری می کند، ممکن است فرماین صوتی و متون مرتبط را طوری ضبط می کند که ما بتوانیم با ویژگی تشخیص صوتی، آن را به شما ارائه دهیم و ویژگی ها را ارزیابی و بهبود کنید".

سامسونگ اشاره می کند که ویژگی تشخیص صدا می تواند توسط صاحب تلویزیون غیرفعال گردد اما اگر شما این ویژگی را نیز غیرفعال کنید، هنوز هم سامسونگ می تواند اطلاعاتتان را جمع آوری کند.

سخنگوی این شرکت گفت:حریم خصوصی مصرف کنندگان بسیار جدیست. در تمام تلویزیون های هوشمند، ما تمام شیوه ها و استانداردهای امنیتی را رعایت می کنیم از جمله رمزگذاری داده ها برای تضمین اطلاعات شخصی و جلوگیری از جمع آوری یا استفاده از داده ها به صورت غیرمجاز.

دستگاه هایی که در آن اینترنت فعال شده است و فناوری فرمان صدا، در همه جا فراگیر شده است و بسیاری از مصرف کنندگان با آنها سر و کار دارند. بهتر است که این شرکت ها، رسیدگی بیشتری به عناصر سیاست حریم خصوصی خود داشته باشند و آنها را به درستی تنظیم نمایند.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: