كشف مشكل 'Lance Armstrong'

هفته گذشته كشف مشكل 'Lance Armstrong' در فایل سیستم لینوكس ext4 باعث نگرانی كاربران شد. اما Theodore Ts'o، مدیر پروژه اظهار داشت: به احتمال زیاد این مشكل تعداد كمی از كاربران را تحت تاثیر قرار می دهد.
به نظر می رسد كه این مشكل باعث می شود تا به طور بالقوه داده های مهم در فایل سیستم لینوكس تخریب شود. این مشكل هسته لینوكس نسخه های 3.6.2 و 3.6.3 را تهدید می كند.
Ts'o این مشكل را با عنوان 'Lance Armstrong' نام می برد و در یادداشتی در گوگل پلاست نوشته است كه این مشكل سیستم های هشدار دهده خاصی را تحت تاثیر قرار نمی دهد، با این وجود باعث رفتارهای غیرعادی می شود. به طور خاص این مساله ممكن است كاربرانی كه به روش های نامعمول سیستم خود را خاموش می كنند، تحت تاثیر قرار دهد. او هم چنین اشاره می كند كه ما به طور جدی برای رفع این مشكل تلاش می كنیم.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: