كمپین سرقت هویت علیه كاربران LinkedIn

Linkedin

كاربرانی كه بر روی لینك داخل ایمیل كلیك می‌كنند، به یك صفحه لاگین جعلی مشابه صفحه لاگین LinkedIn منتقل می‌شوند كه آدرس‌های ایمیل و كلمات عبور آنها را جمع‌آوری می‌كند.
شركت امنیتی Hoax-Slayer در مورد یك ایمیل سرقت هویت جدید كه كاربران LinkedIn را هدف قرار داده است هشدار داد. این تهدید سعی می‌كند دریافت كننده را با پیغامی مبنی بر غیرفعال شدن حساب LinkedIn وی به علت عدم فعالیت، به كلیك بر روی لینكی ترغیب كند.
این ایمیل سرقت هویت تصریح می‌كند كه برای اینكه سرویس‌های آنلاین مربوط به LinkedIn شما دچار اختلال نگردند، باید به حساب خود وارد شوید تا بدین وسیله این آدرس ایمیل را تأیید نمایید.
دریافت كنندگانی كه بر روی لینك داخل ایمیل كلیك می‌كنند، به یك صفحه لاگین جعلی مشابه صفحه لاگین LinkedIn منتقل می‌شوند كه برای این طراحی شده است كه آدرس‌های ایمیل و كلمات عبور كاربران را جمع‌آوری نماید.
استفاده از عنوان «به روز رسانی اطلاعات كاربری"، فریب مورد علاقه بسیاری از مجرمان سایبری است. در مورد هر پیغام اینچنینی محتاط باشید. درصورت دریافت چنین پیغامی، بر روی هیچ لینكی كلیك نكنید و فایل‌های پیوست آن ایمیل را باز نكنید.
كاربران LinkedIn باید در مورد ایمیل‌هایی كه ادعای ارسال شدن از طرف این شركت را دارند محتاط باشند. LinkedIn یك منبع غنی از اطلاعات شخصی است كه می‌تواند بعداً برای حملات مهندسی اجتماعی مورد سوء استفاده قرار گیرد.

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: