كنفرانس امنیتی Hack in The Box

ده سال از اولین باری كه كنفرانس امنیتی Hack in The Box در مالزی شروع به كار كرد می گذرد و امروزه این كنفرانس به یكی از معتبرترین كنفرانسهای امنیتی جهان تبدیل شده است.
هتل اینتر كانتیننشال كوالالامپور از 8 تا 11 اكتبر میزبان شركت كنندگان در كنفرانس Hack in The Box خواهد بود كه دهمین سالگرد خود را جشن می گیرد.
در این كنفرانس، هكرها، متخصصان امنیتی، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و بسیاری افراد دیگر از سراسر جهان شركت می كنند. پیش بینی می شود این بزرگترین كنفرانس HiTB تا به امروز باشد.
كنفرانس Hack in The Box همزمان با اولین نشانه های جرائم اینترنتی آغاز به كار كرد و امروزه تبدیل به یكی از معتبرترین كنفرانس‌های امنیتی شده است كه متخصصین امنیتی را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد. در ده سال گذشته این كنفرانس به اروپا و خاورمیانه نیز گسترش پیدا كرده است.
برخی سخنران‌های این كنفرانس پایه گذاران Pirate Bay، موسس OpenBSD و برخی اعضای گروه LSD و بسیاری افراد شناخته شده دیگر در زمینه امنیت می باشند كه از بین سخنرانان ده سال گذشته انتخاب شده اند.
قابل ذكر است در سال جاری یك خیریه در كنار كنفرانس برگزار می‌شود كه هدف آن كمك مالی به بیمارستانی است كه به بیماران سرطانی خدمات ارائه می‌دهد.
برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت كنفرانس به آدرس زیر مراجعه نمایید:
 

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: