ارزیابی آسیب پذیری ها
کشف آسیب پذیری در شبکه تان
ارزیابی آسیب پذیری، فرایند شناسایی، سنجش کمیت و اولویت بندی آسیب پذیری ها در یک سیستم می باشد. متخصصین تیم ما با استفاده از ابزارهای عمومی و خصوصی خود، سیستم های کامپیوتری را برای یافتن آسیب پذیری ها پویش می کنند. ما با استفاده از تخصص خود و آمیختن آن با تکنیک های دستی، دیدگاه جامعی از آسیب پذیری های فعلی و فعالیت هایی که نیاز به انجام آن است را ارائه خواهیم کرد. ارزیابی آسیب پذیری ها فعالیتی ساده تر از تست نفوذپذیری است. این کار در واقع یک حمله یا تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری های یافت شده را شبیه سازی نمی کند. در ارزیابی آسیب پذیری ها، ما تمام آسیب پذیری ها و مسائل امنیتی تشخیص داده شده را یادداشت می کنیم و نتیجه را در یک گزارش نهایی، ارائه خواهیم کرد.
استفاده از نرم افزار و تخصص در دنیای واقعی
ما با استفاده از نرم افزارهای امنیتی سازمانی، شبکه تان را پویش می کنیم و با استفاده از تخصص و تجربه خود و همچنین تسلط بر تکنیک های دستی و پیشرفته، دید کاملی از شبکه تان و آسیب پذیری های آن ارائه خواهیم کرد.
پویش شبکه
ما در شبکه تان، آسیب پذیری هایی را که می تواند به طور بالقوه حمله ی مخربی را برای شبکه باز کند، تشخیص خواهیم داد. یک گزارش جامع ارزیابی از یافته های تیم ما و توصیه و راهکارهایی برای رفع مسائل یافت شده، تقدیم شما خواهیم کرد.
همین امروز با متخصصین ما مشورت کنید

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

Search

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: