تست نفوذپذیری
کشف نقاط ضعف در شبکه
تست نفوذ یا تست نفوذپذیری، سرویسی است که در آن، تیم ما به شبکه یا سیستم های کامپیوتری با استفاده از تکنیک ها و ابزارهای دنیای واقعی حمله می کنند تا نقاط ضعف این اهداف را کشف کنند. ما ریسک های خاص سیستم های تجاری و اطلاعات شما را شناسایی می کنیم و استراتژی هایی برای کاهش این ریسک ها ارائه خواهیم کرد. به بیان ساده تر، در این سرویس، شما هکرهایی قانونمند را استخدام کرده اید که تمام نقاط ضعف شبکه را بیابند و به شما نشان دهند که می توان پیش از حمله های مخرب واقعی، با چنین شبیه سازی هایی، تهدیدات آینده را کاهش داد. محیط های فناوری به طور فزاینده ای پیچیده شده اند و سخت تر از قبل می توان بروی زیرساخت آنها نظارت داشت. داشتن یک تیم مستقل از متخصصین حوزه امنیت سایبری با ابزارهای ارزشمند می تواند تا حد زیادی سطح امنیت شبکه تان را افزایش دهد.
فرایید تست نفوذ:
مزایا:
شناسایی و جمع آوری اطلاعات
تیم پارسینگ، تمام شواهد و داده های هدف حمله را با استفاده از تکنیک های فعال و منفعل جمع آوری خواهد کرد و تلاش می کند تا اطلاعات در دسترس را که می تواند در معرض خطر قرار گیرد، پیدا نماید.
پویش و شمارش
پس از مرحله شناسایی، تیم پارسینگ انواع ابزارهای جمع آوری را به منظور شمارش کامپیوترها و دستگاه هایی که ممکن است برای تیم قابل دسترس باشد را اجرا خواهد کرد.
نقشه برداری از آسیب پذیری و نفوذ
تیم پارسینگ، آسیب پذیری ها را در دستگاه ها و کامپیوترهای شمرده شده پیدا خواهد کرد و تلاش می کند تا از آنها بهره برداری کند. اگر این نفوذ موفقیت آمیز بود، تیم تلاش خواهد کرد که امتیازات را افزایش داده و دسترسی بیشتری به شبکه یا وب کسب نماید.
جزییات گزارش نهایی
در طول تست نفوذ، تیم پارسینگ تمام فعالیت ها را ثبت و مستندسازی می کند. تیم ما، گزارشی از تست نفوذ را شامل تمام آسیب پذیری های کشف شده، داده هایی که از شبکه بدست می آید و فعالیت هایی که نیاز است برای ایمن سازی آن انجام شود را ارائه خواهد کرد. این گزارش کاملا محرمانه خواهد بود.
شبیه سازی یک حمله در دنیای واقعی
مشاهده خواهید کرد که چگونه شبکه تان در مقابل یک حمله شبیه سازی شده توسط متخصصین خبره ما دفاع خواهد کرد. این کار بهترین روش برای مشاهده یک حمله واقعی اما بدون خطا، آسیب و یا تهدیدات واقعی است.
آرامش خیال
اینکه کارمندان فناوری اطلاعات داخلی یک سازمان بپذیرند که سیستم هایی که ساخته و کنترل کرده اند، آسیب پذیر است، بسیار دشوار است. ما با دیدگاه های منحصربفرد خود، شما را با مسائلی که نسبت به آن بی اطلاع هستید، آشنا خواهیم کرد و می گوییم که آنچه نفوذگر می یابد متفاوت تر از آنچه که شما به آن فکر می کنید، است. حال آرامش خیال خواهید داشت که مثل یک نفوذگر فکر می کنید.
با کارمندان فناوری اطلاعات تان کار می کنیم، نه در مقابل آنها
هدف از یک تست امنیتی نه تنها افشای نواقص در عملکرد کارمندان نیست، بلکه حمایت از آنهاست. کارمندان فناوری اطلاعات برای اینکه همه چیز را آسان استفاده کنند، تحت فشار قرار دارند و این، نقطه مخالف امنیت است. ارزیابی ما کمک می کند تا کارمندان فناوری اطلاعات، نقشه راهی برای ساخت شبکه های خود به صورت ایمن داشته باشند. ما خرسند خواهیم شد که بینش و راهنمایی های خود را برای افزایش امنیت در فضای مجازی کشور به سازمان ها و شرکت های مختلف منتقل نماییم.
همین امروز با متخصصین ما مشورت کنید

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

Search

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: