سرویس جامع P-Lock
محافظت از وبسایت ها توسط متخصصین ما با هزینه ای کم به صورت ماهانه
چشم انداز امنیت سایبری، محیطی پیچیده و به سرعت در حال تغییر است. ماندن در بالای همه چیز و دانستن همه نکات و مسائل امنیتی و اینکه چه زمانی باید واکنش نشان داد و وقت صرف کرد، چالش بزرگیست با توجه به اینکه تمام کاربران خواستار استفاده بهینه به همراه قابلیت های بیشمار از سیستم های فناوری اطلاعات هستند. همیاری از یک تیم متخصص برای کمک به حسابرسی و پشتیبانی از سیستم هایتان، ایده ی هوشمندانه ای است. در اینجاست که سرویس پی-لاک تیم پارسینگ می تواند به شما کمک کند. با پرداخت هزینه ای کم به صورت ماهانه می توانید از خدمات ما در طول سال استفاده کنید و از حفاظت از آنچه که برای آن نگران بوده اید، آسوده خاطر شوید. تیم ما به طور مستمر بروی کل سازمان یا وبسایت شما نظارت کرده، آسیب پذیری ها را شناسایی کرده، برای کاهش مسائل امنیتی شما را یاری کرده و با ارائه نقشه راهی شفاف و روشن به شما این اطمینان را می دهد که از حفاظت مناسبی برخوردار هستید. در زیر به لیست کاملی از آیتم های ارائه شده این سرویس خواهیم پرداخت:
سرویس جامع P-Lock شامل:
آموزش و مشاوره نامحدود به کارمندان
تمام مسولان، کارمندان یا دارندگان یک وبسایت می توانند از طریق سرویس تیکت گذاری پارسینگ (پشتیبانی آنلاین) در 24 ساعت از شبانه روز، آموزش های مرتبط با مسئله امنیتی رخ داده شده را درخواست کنند و یا با متخصصین ما، مشورت کرده و پرسش های خود را مطرح نمایند. این امر کمک می کند که اگر مدیر یک سازمان هستید، اطمینان حاصل کنید که کارمندان تان حداقل های امنیتی را در طول سال فرا گرفته اند.
تست نفوذپذیری سالانه
اگر از سرویس پی-لاک سالانه استفاده می کنید، می توانید به انتخاب خود، یک ماه را برای شبیه سازی حمله و تست نفوذپذیری معین نمایید. این تست نفوذ تنها برای یک مرتبه و فقط برای مشتریانی قابل انجام است که سرویس سالانه ما را درخواست کرده باشند. ما با استفاده از ابزارهای خاص و سرورهای قدرتمند، مراحل تست نفوذ را پیاده سازی می کنیم و پس از اتمام آن، گزارش جامعی از استراتژی های بازسازی را به شما ارائه خواهیم کرد.
بررسی گذرواژه ها
تیم ما با بررسی فنی قدرت و استحکام تمام گذرواژه ها، در صورت مشاهده عدم موفقیت یک گذرواژه در آزمون، گذرواژه ضعیف را با گذرواژه ای قدرتمند جایگزین خواهد کرد. تمامی اطلاعات همچون دیگر مراحل و سرویس های این تیم محرمانه تلقی خواهد شد و پس از اتمام آزمون گذرواژه، مستندات آن ارائه خواهد شد.
خبرنامه هفتگی
خبرنامه الکترونیکی ما را هر هفته دریافت می کنید و از آخرین و جدیدترین موضوعات امنیت سایبری مطلع خواهید شد. این خبرنامه مختصر است اما مطالب آن مفید و کاربردی خواهد بود.
آرامش خیال
اینکه کارمندان فناوری اطلاعات داخلی یک سازمان بپذیرند که سیستم هایی که ساخته و کنترل کرده اند، آسیب پذیر است، بسیار دشوار است. ما با دیدگاه های منحصربفرد خود، شما را با مسائلی که نسبت به آن بی اطلاع هستید، آشنا خواهیم کرد و می گوییم که آنچه نفوذگر می یابد متفاوت تر از آنچه که شما به آن فکر می کنید، است. حال آرامش خیال خواهید داشت که مثل یک نفوذگر فکر می کنید.
پویش ماهانه آسیب پذیری
تیم ما، پویش آسیب پذیری شبکه تان را با استفاده از تجربیات و ابزارهای خاص خود به طور ماهانه انجام خواهد داد. نتیجه این امر به شما این امکان را می دهد که بر رفع مسائل امنیتی بجای ترس و اضطراب از شناسایی آنها، بیشتر و آسان تر تمرکز کنید.
تست فیشینگ
ما به طور منظم، تست فیشینگ در برابر کاربرانتان انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که آنها نسبت به این مسئله آگاه هستند و براحتی فریب این سناریو را نخواهند خورد. همچنین کاربرانی را که به خطر افتاده اند را به مدیران و مسولان مربوطه گزارش خواهیم داد تا با آموزش هایی روشن و شفاف، آنها را نسبت به این مسئله مطلع سازند.
بسته های امنیتی
اگر در وبسایت شما، از یکی از سیستم های مدیریت محتوای وب نظیر جوملا، وردپرس، دروپال و... استفاده شده است، ما با نصب بسته های امنیتی و پلاگین های محافظتی، علاوه بر افزایش ایمنی در وبسایت تان، بر آسیب پذیری های سایت نظارت خواهیم کرد. همچنین با بروزرسانی هسته اصلی سایت و پلاگین و کامپوننت های آن و بررسی کدهای قالب، به امنیت این سیستم های محتوا کمک قابل توجهی خواهیم کرد.
گزارش ماهانه استراتژی
شما گزارش خلاصه ای را از آسیب پذیری های شناسایی شده، مراحل بازسازی برای رفع مسائل امنیتی، فهرستی از کارمندانی که نیاز به آموزش دارند و دیگر اطلاعات موضوعی و مرتبط با آن را به طور ماهانه دریافت خواهید کرد.
پاسخ به رویدادهای سایبری
در حالی که سرویس پی-لاک برای این امر راه اندازی شده است که جلوی حوادث و رویدادهای سایبری را بگیرد اما اگر چنین حادثه ای رخ دهد، متخصصین ما باید به چنین حوادث احتمالی پاسخ دهند. تشخیص اولیه پاسخ به رویداد سایبری و مشاوره به عنوان بخشی از این سرویس ماهانه به شمار می رود.
همین امروز با متخصصین ما مشورت کنید

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

Search

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: