مشاوره و آموزش
محافظت از وبسایت ها توسط متخصصین ما با هزینه ای کم به صورت ماهانه
تیم پارسینگ علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی خاص برای تمام کاربران و علاقه مندان به امنیت سایبری، دوره های ویژه ای را برای کارمندان سازمان ها تدارک دیده است تا این دسته از کارمندان به درستی آموزش ها را فرا بگیرند و برای محافظت از سازمان در مقابل تهدیدات سایبری، آمادگی داشته باشند. این را بخاطر داشته باشید که کارمندان آموزش ندیده اغلبا مستعد ابتلا به مهندسی اجتماعی و دیگر حملات رایج دنیای سایبری هستند. کارمندان:پرریسک ترین ها ضعیف ترین پیوند در زنجیره امنیت اطلاعات، نیروی انسانی است. در برخی سازمان ها، کارمندان ندانسته ای وجود دارند که درک درستی از ارزش اطلاعات و اعتبارنامه هایی که آنها، آن را کنترل می کنند، ندارند. آموزش های مجازی و حضوری آموزش
بخش 1: کارمندان نیاز به محافظت از سازمانشان را دارند

بخش 2:امنیت گذرواژه ها

بخش 3:پست الکترونیک و ارتباطات ایمن

بخش 4:مهندسی اجتماعی

بخش 5:بد افزارها

کارمندان:پرریسک ترین ها
ضعیف ترین پیوند در زنجیره امنیت اطلاعات، نیروی انسانی است. در برخی سازمان ها، کارمندان ندانسته ای وجود دارند که درک درستی از ارزش اطلاعات و اعتبارنامه هایی که آنها، آن را کنترل می کنند، ندارند.
آموزش های مجازی و حضوری
آموزش ها می تواند به صورت آنلاین و تحت وب برگزار شود و یا به صورت سمینار آموزشی و در سایت سازمان مربوطه برگزار شود.
همین امروز با متخصصین ما مشورت کنید

درباره پارسینگ

تیم امنیت وب و تحقیقات سایبری پارسینگ با هدف اطلاع رسانی، آموزش، مشاوره، ایمن سازی و تحقیقات در حوزه امنیت سایبری در سال 1391 توسط مهندس علی اصغر جعفری لاری تاسیس گردید تا علاوه بر اهدافی همچون بالا بردن آگاهی کاربران عمومی نسبت به امنیت، مشاوره و ایمن سازی وبسایت های داخلی برای دفاع در برابر تهاجمات بیگانگان و ارائه تحقیقات سایبری روشن و شفاف برای تحقیق و توسعه پروژه ها توسط دانش پژوهان، بتواند با کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود به عنوان یک تیم برتر در حوزه امنیت سایبری در ایران شناخته شود.  

تماس با ما

تهران، اقدسیه، میدان ازگل، کوچه نوبهار، بن بست همیشه بهار، پلاک سوم

info[at]parsing[dot]ir

22196283 21 (98)

9120268477 (98)

پارسینگ را در گوگل محبوب کنید: